Upozornění

Vzhledem k aktuální zdravotní situaci Vás žádáme, abyste žádost o svoz Vašeho výrobku neodesílal/a, pokud byla u Vás nebo ve Vašem blízkém okolí potvrzena nákaza virem COVID-19, jste v karanténě nebo máte příznaky shodné s nákazou koronavirem. 

V opačném případě Vás žádáme o ohleduplnost k pracovníkům přepravní společnosti a našich pracovníků a vyčkat s odesláním Vašeho výrobku, až do uzdravení nebo vyloučení nákazy. Dle dosavadních informací totiž může koronavirus přežít na předmětech i několik dnů.

Svoz pro Vás velice rádi zařídíme, až si budete 100% jisti, že odesílaný výrobek nepředstavuje zdravotní riziko. Záruční dobu nebo dobu na vrácení výrobku Vám automaticky prodloužíme o dobu Vaší léčby nebo karantény. 

Situaci nechceme podcenit a věříme, že toto opatření nám pomůže eliminovat další případné šíření infekce.

 
Súhlasím s pravidlami promo akcie (https://www.philips.sk/c-w/promotions)
Philips si váži Vaše súkromie a rozhodne ho neberie na ľahkú váhu. Viac o Zásadách ochrany osobných údajov (https://www.philips.sk/a-w/pouzivani-osobnych-udajov.html).
Upozornenie: Pred vyplnením je nutné mať výrobok, ktorý ste sa rozhodli vrátiť, zaregistrovaný v službe My Philips (https://www.philips.sk/myphilips).
16%